Meble kuchenne Kraków


Masz pytania? Zadzwoń lub wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.Meble kuchenne doskonałego smaku

Nasi doświadczeni projektanci, opracują zupełnie za darmo szczegółowy projekt kierując się Państwa wskazówkami i oczekiwaniami, a także zasadami ergonomii. Dbając o Państwa wygodę współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu Agd. Służymy pomocą również w wyborze odpowiedniego oświetlenia, blatów i detali składających się na Państwa wymarzoną kuchnie. Przygotujemy kosztorys, po zaakceptowaniu którego wykonamy bezpłatny pomiar pomieszczenia. W uzgodnionym terminie nasza wyspecjalizowana ekipa przygotuje kuchnię do komfortowego korzystania.

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego zapewniamy nie tylko najwyższą jakość naszych produktów, ale również najbardziej dogodne rozwiązania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego studia mebli kuchennych w Krakowie.


Czas realizacji i wycena

Nasza firma gwarantuje krótkie terminy realizacji zamówień. Czas realizacji jest zależny od wybranych materiałów i waha się od 2 tygodni (dla kuchni z płyty meblowej, mdf) do 6-8 tygodni (forniry, lakiery). Wycena jest dokonywana indywidualnie na podstawie projektu.

Materiały i akcesoria

Nasza firma oferuje szeroką gamę materiałów i akcesoriów

Dowiedz się więcej: