Szafy wnękowe Kraków


Masz pytania? Zadzwoń lub wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.Szafy indeco kraków - Autoryzowany przedstawiciel.

Szafa musi być dostosowana do indywidualnych gustów i potrzeb. Szeroki wachlarz materiałów, różnorodność profili pozwoli dopasować mebel do wystroju pomieszczenia, charakteru i stylu użytkownika. W naszej bogatej ofercie indeco znajdą Państwo,garderoby, szafy wnękowe lub wolnostojące zarówno z drzwiami przesuwnymi, jak i z uchylnymi.

Szafa nie musi być wyłącznie meblem do przechowywania ubrań. Może mieć bardzo indywidualne zastosowanie np. służyć do gromadzenia skoroszytów, dokumentów biurowych w firmach, być praktyczną biblioteką, czy też służyć jako domowa spiżarnia lub podręczny skład w garażu.

Zapraszamy do naszego studia meblowego Indeco w Krakowie, gdzie mogą Państwo zapoznać się ze stosowanymi materiałami, uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie optymalnego wykorzystania wnętrza, ustalić projekt szafy lub garderoby, wycenić meble i omówić szczegóły ewentualnego zamówienia. Nieoceniona jest też pomoc projektanta, który dokonuje bezpłatnego pomiaru u Państwa w domu. Wtedy też można dokonać wyboru materiałów najlepiej dopasowanych do istniejącego wnętrza. Elastyczne terminy realizacji i najwyższa jakość usług stale powiększa grono naszych zadowolonych Klientów.

Orientacyjnej wyceny można też dokonać telefonicznie lub drogą mailową:
daniel.w@tepi.pl (Oddział Nowa Huta)
piotr.j@tepi.pl (Oddział Bronowice)
tel. 12 638 20 64
tel/fax. 12 644 38 08
Można również skorzystać z formularza po lewej stronie.

Aby dokonać orientacyjnej wyceny potrzebne są następujące informacje:

Jeśli nie są Państwo zdecydowani co do wyboru materiałów to służymy poradą.

Dowiedz się więcej o:

Galeria